Konačno pobjeda 'čekićara': Everton u predvorju pakla, sjajan meč u Lesteru

Još četiri meča ispratili smo u Premijer ligi, a najzanimljivije je bilo u Londonu i u Lesteru.

Konačno pobjeda 'čekićara': Everton u predvorju pakla, sjajan meč u Lesteru Foto: UGC

Fudbaleri Evertona su u katastrofalnoj poziciji. Oni su danas poraženi od Vest Hema, rezultatom 2:0.

'Čekićari' su do trijumfa nakon dugog razdoblja stigli uz dva pogotka Džereda Bouena.

Sjajnu utakmicu gledali smo u Lesteru, gdje je Brajton osvojio bod - 2.2 (1:1).

Liverpul i Čelsi podijelili bodove, debitovao Mudrik
0
21.01.2023 15:25

Gosti su poveli preko Mitome u 27. minutu, ali su 'lisice' preokrenule pogocima Olbrajtona i Barnsa. Konačnih 2:2 postavio je Ferguson u 88. minutu.

Bez pobjednika okončan je i duel Bornmut - Notingem Forest (1:1), dok je Aston Vila golom Votkinsa slavila u Sautemptonu - 0:1.

Rezultati: Liverpul – Čelsi 0:0, Lester – Brajton 2:2, Sautempton – Aston Vila 0:1, Vest Hem – Everton 2:0, Bornmut – Notingem Forest 1:1, Kristal Palas – Njukasl (18:30).

Sjutra: Mančester Siti – Vulverhempton (15:00), Lids – Brentford (15:00), Arsenal – Mančester junajted (17:30).

Ponedjeljak: Fulam – Totenhem (21:00).

Tabela:Arsenal 47, Mančester Siti 42, Mančester junajted 39, Njukasl 38, Totenhem 33, Fulam 31, Brajton 31, Brentford 29, Liverpul 29, Čelsi 29, Aston Vila 28, Kristal Palas 23, Notingem Forest 21, Lester 18, Vest Hem 18, Lids 17, Vulverhempton 17, Bornmut 17, Everton 15, Sautempton 15.