Juventus jedva do boda protiv Bolonje

Naš reprezentativac Nikola Krstović dao je gol na utakmici Fiorentina - Leće tek što je ušao u igru. Naime, on je na teren ušao u 72. minutu, a četiri minuta kasnije glavom je pogodio za 2:2. Tim rezultatom je i završen duel drugog kola Serije A na "Artemio Frankiju", i to nakon što je domaćin na odmor otišao uz prednost 2:0.

Kakav debi u Toskani, Krstović Lećeu donio bod: Ušao u 72. minutu, a u 75. je dao gol (VIDEO) Foto: US Lecce

Tako se sada već može govoriti o dobrom početku Lećea, koji nakon dva kola ima četiri boda. Ipak, ono što je za crnogorske ljubitelje fudbala bitnije - naročito se može reći kako naš napadač nije mogao ni zamisliti bolji debi u Seriji A.

'Viola' je u prvom dijelu pogađala dva puta - poveli su u trećem minutu, kada je Gonzales pogodio nakon kornera Dankana. U 25. minutu, Dankan je bio strijelac.

No, u nastavku je uslijedio odgovor gostiju.

Salentini su smanili u 49. minutu, i to savršenim projektilom Rafije, koji je sa 16 metara poslao loptu pod prečku.

I onda, trenutak odluke - Roberto D'Aversa je u 72. minutu uveo u igru Krstovića, a on je u 75. glavom dao gol, nakon što je Banda uputio odličan centaršut. Pritom je crnogorski fudbaler uspio da umakne dvojici suparničkih defanzivaca. Kako je izgledao njegov pogodak, pogledajte u nastavku.

Juventus je osvojio u Torinu samo bod protiv Bolonje, a na kraju je bilo 1:1 (0:1).

Gosti su poveli u 24. minufu - nakon savršene akcije, pogodio je Luis Ferguson sa petnaestak metara. Bod 'staroj dami' donio je Vlahović u 80. minutu.

Rezultati:Frozinone – Atalanta 2:1, Monca – Empoli 2:0, Verona – Roma 2:1, Milan - Torino 4:1, Juventus – Bolonja 1:1, Fiorentina – Leće 2:2.

Večeras: Lacio – Đenova, Napoli – Sasuolo.

Sjutra: Salernitana – Udineze, Kaljari – Inter.