Gotovi su svi dueli četvrtog kola Druge CFL, nakon kojeg je novi lider ekipa Igala, dok je Iskra posljednje mjesto prepustila fudbalerima Berana.

Remi u derbiju kola: Igalo je novi lider, Iskra prvi put slavila i prepustila začelje tabele Berancima Foto: Ilustracija

U derbiju kola, Kom i Bokelj su na Zlatici podijelili bodove, uz rezultat 1:1 (0:0).  Za domaće je u 56. minutu pogodio Perišić iz penala, a za goste Poček, koji je u 78. minutu postigao eurogol.

Ekipa Igala je upisala treći ovosezonski trijumf, i to protiv Internacionala - 2:1 (2:1). Time su Igaljani preuzeli prvu poziciju na tabeli.

Gosti su poveli preko Kimure u 16. minutu, ali je brzo uslijedio preokret. Prvo je izjednačio Vico iz penala u 30. minutu, a kroz pet minuta se u strijelce upisao i Čobeljić.

Iskra je najzad upisala pobjedu i u direktnom duelu prepustila Beranama začelje tabele. U Danilovgradu je bilo 1:0 (1:0), a gol vrijedan tri boda postigao je Ivanović u 33. minutu.

Remi Lovćena i Otranta u Kotoru: Ulcinjani će prenoćiti na prvom mjestu
2
Remi Lovćena i Otranta u Kotoru: Ulcinjani će prenoćiti…
02.09.2023 19:53

Pobjednika nije bilo u Radanovićima, gdje je Grbalj ispustio dva gola prednosti protiv Podgorice - 2.2 (2:0).

Golove za domaće u prvom su dijelu postizali Pavićević i Stojanović, ali je u nastavku Podgorica do boda stigla uz dva pogotka Mrvaljevića.

Lovćen - Otrant 0:0

Igalo - Internacional 2:1

Grbalj - Podgorica 2:2

Iskra - Berane 1:0

Kom - Bokelj 1:1

Tabela: Igalo 9, Otrant 8, Bokelj 8, Kom 7, Grbalj 6, Podgorica 5, Lovćen 4, Iskra 3, Internacional 2, Berane 1.