Fudbaler Budućnosti Balša Sekulić maločas je postigao prvi gol u evropskim klupskim takmičenjima u sezoni 2023/24.

Fudbaler Budućnosti je strijelac prvog gola u evropskim takmičenjima u sezoni 2023/24. Foto: PA

Naime, prvotimac našeg prvaka je u 13. minutu iz jedanesterca dao gol protiv Atletik Eskaldesa, u prvom duelu pretkola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Prethodno je fudbaler Atletika Martinez u svom šesnaestercu srušio Petra Grbića.

Nakon 25 minuta igre, Budućnost vodi rezultatom 2:0. Drugi pogodak postigao je Đuričković u 21. minutu, i to nakon centaršuta Novovića.

Podsjetimo, turnir pretkola igra se u Kopavoguru na Islandu, a ukoliko prođe dalje, Budućnost će u petak igrati protiv boljeg iz drugog polufinala, u kojem će večeras igrati Brejdablik (Island) i Tre Pene (San Marino).