Dva gola Vučinića za slavlje Rome

Izvor

Daleko najbolja utakmica odigrana je u Rimu đe je Roma poslije dosta preokreta pobijedila Kataniju u meču u kome je viđeno čak šest golova. Marko Borijelo je već poslije pet minuta donio prednsot, ali su gosti do poluvremena preokrenuli na 2:1. Borijelo je drugim golom na meču donio izjednačenje, da bi u posljednjih pet minuta na scenu stupio crnogorski reprezentativac Mirko Vučinić. Naš kapiten digao je na noge Olimpiko u 85. minutu kada je preokrenuo na 3:2, da bi četiri minuta kasnije još jednom bio precizan za konačnih 4:2.

Juventus je na svom terenu potučen do nogu od Parme sa čak 4:1, Palermo je lako izašao na kraj sa ekipom Sampdorije, dok je Lacio remizirao u Đenovi, baš kao i Fiorentina u Bolonji.