Druga CFL: Podgorica slavila u Danilovgradu i napravila bitan korak ka baražu

U zaostalom duelu 24. kola Druge CFL, ekipa Podgorice savladala je Iskru u Danilovgradu, rezultatom 1:2 (0:2).

Druga CFL: Podgorica slavila u Danilovgradu i napravila bitan korak ka baražu Foto: Arhiva

Tako je sastav sa DG arene napravio bitan korak ka baražu za plasman u Prvu CFL, s obzirom na to da sada imaju četiri boda više, ali i meč manje od četvrtoplasiranog Grblja.

Gosti su nakon prvog poluvremena imali dva gola prednosti. Prvo je Kopitović u sedmom minutu matirao golmana Iskre Radoševića, i to prekrasnim šutem sa dvadesetak metara, da bi na 0:2 povećao Radunović u 43. minutu. Pritom, vođstvo Podgorice moglo je biti i veće da je Mrvaljević umjesto stative pogodio mrežu.

Dugo je djelovalo kako je gostujuća ekipa završila sav posao u Danilovgradu, no u 75. minutu je Globarević pogodio za domaće i činilo se da slijedi uzbudljiv finiš.

No, do kraja promjena nije bilo, pa je Podgorica nakon dva uzastopna poraza upisala tri boda, učvrstivši se na trećem mjestu.