U 15. kolu Druge CFL, vodeći sastavi došli su do novih pobjeda. Nimalo lako nije, pritom, bilo igračima Bokelja i Podgorice, dok je Otrant trijumfovao uz manje problema.

Druga CFL: Nove pobjede vodećih, Komija opet pogodio, Kotoranima 'rezervista' donio tri boda na sjeveru Foto: FSCG

Ekipa Bokelja je uz mnogo muke došla do pobjede na gostovanju posljednjeplasiranim Beranama – 0:1 (0:0). Meč je riješen u 85. minutu, kada je mrežu domaćih pogodio Dragan Mirković, koji je dva minuta ranije ušao u igru.

Pobjedu je upisao i Otrant, koji je na Velikoj plaži bio bolji od Koma, rezultatom 2:0 (1:0). U strijelce su se upisivali Valentin Rudović i Halil Muharemović.

Najuzbudljivije je bilo na DG areni, gdje je Podgorica nakon preokreta porazila Iskru – 2:1 (1:1).

Iskra je povela u 26. minutu golom Kalezića, a u 34. je poravnao Takeru Komija, svojim 13. golom u dosadašnjem toku sezone. Tri boda Podgorici u 83. minutu donio je Pavlićević.

Od opasne zone se udaljio Grbalj, koji je u Radanovićima bio bolji od Igala, rezultatom 2:1 (2:0). Vujović i Čavor su pogađali za domaće, dok je počasni gol za Igalo dao Ivanović.

Duel između Internacionala i Lovćena, koji je trebalo da bude odigran u Danilovgradu, odložen je zbog nepovoljnih uslova.

Berane – Bokelj 0:1

Otrant – Kom 2:0

Grbalj – Igalo 2:1

Podgorica – Iskra 2:1

Internacional – Lovćen (odloženo)

Tabela: Bokelj 34, Podgorica 31, Otrant 29, Grbalj 20, Igalo 19, Internacional 18, Lovćen 18, Kom 17, Iskra 14, Berane 5.