Biće uzbudljivo do kraja: Beranci imaju samo bod više od Mladosti

Nakon 31. kola Druge CFL, drugoplasirana ekipa Mladosti iz Donje Gorice prišla je samo na bod zaostatka lideru šampionata, ekipi Berana.

Biće uzbudljivo do kraja: Beranci imaju samo bod više od Mladosti Foto: Arhiva

Mladost je minimalnim rezultatom savladala Otrant-Olimpik na svom terenu 1:0 i prišla Berancima na bod.

Tim iz Donje Gorice večeras je pred svojim navijačima slavio nad Otrantom, rezultatom 1:0 (0:0). Meč je riješen u 57. minutu, kada je tri boda domaćima donio Vuković.

Podgoričani su poveli preko Pavićevića u finišu prvog poluvremena, ali je u 70. minutu poravnao Tmušić.

Igalo je slavilo veoma važnu pobjedu u borbi za opstanak, i to protiv Podgorice – 1:0 (0:0).

Golova nije bilo u lokalnom derbiju u Radanovićima, gdje su igrali Grbalj i Bokelj.

Rezultati: Grbalj – Bokelj 0:0, Igalo – Podgorica 1:0, Berane – Kom 1:1, Mladost Donja Gorica – Otrant 1:0.

Tabela: Berane 47, Mladost Donja Gorica 46, Podgorica 39, Kom 39, Bokelj 37, Igalo 36, Otrant 32, Grbalj 31, Zeta 29.