Lovćen u Beranama proslavio prvu pobjedu

U Drugoj CFL na programu je bilo treće kolo, nakon kojeg su na diobi prve pozicije Otrant i Bokelj.

Otrant i Bokelj dijele vrh, Igalo slavilo na Zlatici, Iskra i dalje na nuli, remi u gradskom derbiju Foto: Arhiva

Igalo je večeras na Zlatici nanijelo prvi poraz Komu, rezultatom 0:2 (0:0). Strijelci za goste bili su Perović i Vujičić.

Iskra je i dalje bez jednog jedinog boda, pošto je večeras poražena od Bokelja u Kotoru - 2:0 (1:0). Poček je Kotorane doveo u vođstvo u 45. minutu, a konačan je rezultat postavio Pepić u 82.

Gradski derbi na DG areni, između Podgorice i Internacionala, završen je bez pobjednika - 2:2 (1:0).

Domaći su poveli preko Orlandića u 10. minutu, da bi u 66. minutu na suprotnoj strani Vukčević promašio penal. No, dva minuta kasnije, Internacional je poravnao preko Rakočevića, a u 83. se Vukčević iskupio za promašaj - postigao je gol za preokret. Da Podgorica osvoji bod, pobrinuo se Pavlićević u 89. minutu.

Otrant nije mogao do trećeg trijumfa. Na Velikoj plaži bod je danas osvojio Grbalj, a na kraju je bilo 1:1 (0:1).

Gosti su poveli golom Pavićevića u 14. minutu, a poravnao je u 67. Anđelo Rudović, prekrasnim golom iz slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca.

Prvu pobjedu u povratničkoj drugoligaškoj sezoni ostvario je Lovćen, i to u Beranama - 1:2 (0:1).

Prednost Cetinjanima donio je Kopitović u 19. minutu. No, u nastavku je poravnao Šćekić i dugo je djelovalo kako će i meč u Beranama biti okončan bez pobjednika. Ipak, u 88. minutu, Bojić je pogodio mrežu domaćih i donio svojoj ekipi prve bodove.

Otrant – Grbalj 1:1

Berane – Lovćen 1:2

Kom – Igalo 0:2

Bokelj – Iskra 2:0

Podgorica – Internacional 2:2

Tabela: Otrant 7, Bokelj 7, Igalo 6, Kom 6, Grbalj 5, Podgorica 4, Lovćen 3, Internacional 2, Berane 1, Iskra 0.