Crna hronika

Cetinjanin vozio sa 1,8 promila, kažnjen 1500 eura

Zabranjeno mu i upravaljanje vozilom na pola godine

Cetinjanin vozio sa 1,8 promila, kažnjen 1500 eura Foto: Portal Analitika
Portal AnalitikaIzvor

Žabljačka policija uhapsila je L.K. (28) sa Cetinja koji je vozio sa 1,8 promila alkohola u krvi, saopštili su iz Uprave policije.

On je, kako su dodali, kažnjen sa 1500 eura i zabranom upravljanja vozilom na pola godine.

Iz policije su na mreži X naveli da je L.K. odbio testiranje na psihoaktivne supstance.

Oni su kazali da je uhapšeni, uz zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, priveden Sudu za prekršaje.

„Izrečena mu je kazna od 1500 eura i šest mjeseci zabrane upravljanja“, rekli su iz policije.

Portal Analitika