Nestanak struje dogodio se nakon 14:30 časova, nedugo pošto je počelo nevrijeme, a kako navode iz CEDIS-a, usljed ispada, bez napajanja ostale su trafostanice "Gorica A" i "Gorica B".
Iz tog razloga, bez struje je ostao kompletan centar Podgorice, ali i naselje na brdu Gorica.
Struje nema ni u dijelu Momišića i Malog brda, naselje kod Vezirovog mosta, Zagorič, te Zlatica, Stara Zlatica, Smokovac i dio Rogama.
Bez napajanja trenutno su i potrošači u dijelu Kuča, a preciznije u mjestima Peuta, Gornja i Donja Vrbica, Sjenice i na dijelu Meduna.
Za sada nije poznato kada bi snabdijevanje moglo biti ponovno uspostavljeno.










