Podgorica
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Rogama i dio Zlatice oko petlje na auto putu, dio Kakaricke gore iznad kasarne, dio Momišića- ul. Fruškogorska, Belvederska, Nikca od Rovina, Baja Pivljanina i 18. Februara
Danilovgrad
-u terminu od 7:30 do 16:00 sati: Stologlav, Fabrika sira, Šampinjoni, Markovo Kopito, Grupo market, Velje Brdo, Donje Šume, Pričelje, Stanić, Lakat, Iverak, Bregovi Mijovića, Donji i Gornji Crnci, Osredina i Ćelija Piperska (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
-u terminu od 7:30 do 16:00 sati: Kopilje, Gostilje, Dobri Do, Ruišta, Vukotica i Seoca
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Osredina, Lakat, Gornji Crnci
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Baloče
Cetinje
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio Dobrskog Sela
-u terminu od 7:30 do 17:30 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva, Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek
Nikšić
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Donje Čarađe, Macavare, Studenca, dio Kapinog Polja, Ul. Bistrička,Ul. Bistrička 4, Ul. Bistrička 6, Ul. Široka, dio Dragove Luke
Budva
-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Dio naselja Markovići blizu škole
Bar
-u terminu od 8:30 do 14:00 sati: Utjeha
-u terminu od 11:00 do 13:00 sati: Možura" D.O.O. , Regionalni Vodovod - PS Belveder Bar i Kamenolom "Možura"
Ulcinj
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja Kodre i Kolomza u blizini servisa "Milenium".
-u terminu od 8:00 do 14:30 sati: Donja Briska Gora, Darza i Sveti Đorđe
Kotor
-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Zlatne Njive i Mečerov Brijeg -dio potrošača
-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Škaljari- područje oko zgrade Crvenog krsta
Mojkovac
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Bjelojevići
Kolašin
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Andrijevo, Skrbuša, Krušev Lug, Smailagića polje
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Durutovac
Bijelo Polje
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Mojstir, Jagoče, Kradenik, Dubovo, Brzava, Boljanina – Borovac, Metanjac, Lozna, Dobrinje, Dubovo, Lisičine
Berane
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Trpezi
Andrijevica
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Gnjili Potok, dio sela Gračanica
Plav
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: Uže gradsko jezgro Plava
Rožaje
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Seošnica
Zbog planiranih radova na mreži,u utorak 08. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Tuzi
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Kodra, Dušići, Lekovići, dio Sukuruća, Vladne, Vranj, dio Mataguža i Dubrave
Podgorica
-u terminu od 8:30 do 15:00 sati: dio Stare Varoši - dio ulice Sava Lubarde i Spasa Nikolića
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio ul. Ljubljanske, Arsenija Boljevića, Dr. Božidara Darmanovića i dio Bulevara Dr. Ljubomira Rašovića , dio Momišića- ul. Fruškogorska, Belvederska, Nikca od Rovina, Baja Pivljanina i 18. Februara, dio Donje Gorice- dio ul. Lješkopoljska, Dr. Anta Gvozdenovića, Vojvode Miloša Krivokapića, dio Berske, Bora Tamidžića, Dušana Duće Mugoše, Desanke Maksimović, dio Bulevara 21.maj kao i dom zdravlja i vrtić, dio Gornje Gorice - dio ul. Miloja Pavlovića, Ivana Cankara, Kragujevačke, Sitničke i Majevičke
Danilovgrad
-u terminu od 7:30 do 16:00 sati: Stologlav, Fabrika sira, Šampinjoni, Markovo Kopito, Grupo market, Velje Brdo, Donje Šume, Pričelje, Stanić, Lakat, Iverak, Bregovi Mijovića, Donji i Gornji Crnci, Osredina i Ćelija Piperska (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
-u terminu od 7:30 do 16:00 sati: Kopilje, Gostilje, Dobri Do, Ruišta, Vukotica i Seoca
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Osredina, Lakat, dio Novog Sela, dio Komunica i dio Suka, Gornji Crnci, Stanjevića Rupa
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Baloče
Cetinje
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Šinđon, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci, Božija Voda, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Pod Uba, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića
Nikšić
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Javljen, Bjeloševina, Dio Rubeža
Budva
-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: dio naselja Markovići u blizini škole
Bar
-u terminu od 8:30 do 14:00 sati: Utjeha
Ulcinj
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja Kodre i Kolomza u blizini servisa "Milenium“, Kaliman, Brajše, Donji Rastiš, Curanovići i Gornji Rastiš
-u terminu od 8:00 do 14:30 sati: Donja Briska Gora, Darza i Sveti Đorđe
Herceg Novi
-u terminu od 10:00 do 13:30 sati: Igalo, Sutorina, Njivice, Prevlaka, Mojdež, Ratiševina,Travunija, Žvinje- povremeni prekidi u perodu trajanja radova
Kotor
-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Stoliv- dio potršača
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Dobrota - zgrada Mravinjak i područjeu blizini, Orahovac -dio korisnika
-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Glavatičići
-u terminu od 8:00 do 10:00 sati: Područje od tunela Vrmac prema Kavču
Mojkovac
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Žari – Razboj
Kolašin
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Ravni, Andrijevo, Bare, Petrova ravan,
-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Raško
Bijelo Polje
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Muslići, Gorice-škola, Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Gorice , Brzava, Džukeljska jama, Nikoljac, Livadice
Petnjica
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Trpezi, Selo Vrsajke
Berane
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio Sela Šekular
Rožaje
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Koljeno
Plav
-u terminu od 9:30 do 14:00 sati: dio sela lijevi Meteh i selo Komarača