Odbojka

Budvani večeras ostavili mnogo bolji utisak, ali je Partizan trijumfovao

Odbojkaši Budve doživjeli su večeras drugi poraz na kvalifikacionom turniru za plasman u CEV Ligu šampiona u Beogradu.

Budvani večeras ostavili mnogo bolji utisak, ali je Partizan trijumfovao Foto: Arhiva

Od njih je, nakon španskog Las Palmasa, ovog puta bolji bio domaći Partizan, rezultatom 3:1 (25:21, 25:22, 18:25, 25:22).

Budvani su time izgubili i teoretske šanse za plasman, no večeras su ostavili mnogo povoljniji utisak.

Crnogorski prvak se odlično držao u prvom setu, a prava je šteta što u svoju korist nije riješio drugi. Ipak, da večerašnje dobro izdanje ne završe na nuli, Budvani su se pobrinuli u trećem setu.

Iako su vodili i u četvrtom, koji je bio neizvjestan do samog kraja, taj-brejka večeras nije bilo.

Rezultati: Budva - Partizan 1:3, Las Palmas - Inzbruk 3:0.

Tabela: Las Palmas 6, Inzbruk 3, Partizan 3, Budva 0.