Budućnost nemoćna protiv Partizana

Izvor

To je treći poraz podgoričkog tima u regionalnom takmičenju ove sezone, drugi pred svojim navijačima.

Budućnost je večeras povela 2:0, a vodila je još samo dva puta- 4:3 i 6:5 u trećem minutu. Uslijedila je serija od 12:2 beogradskog tima za vođstvo od 17:8, koje je na kraju prve četvrtine iznosilo 22:9.

Budućnost je u drugoj četvrtini uspjela razliku da svede ispod deset poena, ali je početak treće lišio meč rezultatske neizvjesnosti.

Partizan je do finiša treće dionice razliku uvećao na 20, a u 32. Minute i na 23 poena (68:45).

Najefikasniji u pobjedničkom timu, koji je zabilježio četvrti trijumf, bio je Vladimir Lučić sa 18, dok je Leo Vesterman upisao 13 poena.

U ekipi Budućnosti bolji od ostalih je Aleksa Popović sa 16, dok su Džerard Li i bivši igrač Partizana Čedomir Vitkovac meč završili sa po 13 koševa.

Utakmica je počela sa 35 minuta zakašnjenja zbog nereda na tribinama dvorane Morača, kada su dvije grupe navijača pokušale da se međusobno obračunaju.