Liga nacija

Bez pogodaka u duelu Engleske i Italije, Holandija izvukla bod

Fudbaleri Engleske i Italije odigrali su večeras u Engleskoj neriješeno 0:0, u meču četvrtog kola Grupe 3 Divizije A Lige nacije.

Bez pogodaka u duelu Engleske i Italije, Holandija izvukla bod Foto: Beta/AP
BetaIzvor

U istoj grupi, Mađarska i Njemačka su u Budimpešti odigrali, takođe, neriješeno 1:1.

Povela je Mađarska golom Žolta Nađija u šestom minutu, da bi izjednačenje Njemačkoj tri minuta kasnije donio Jonas Hofman.

Italija je prva u grupi sa pet bodova, Mađarska druga sa četiri, Njemačka treća sa tri, a Engleska je na posljednjem, četvrtom mjestu sa dva boda.

U narednom kolu, Engleska će gostovati Mađarskoj, dok će Njemačka dočekati Italiju.

Fudbaleri Holandije i Poljske odigrali su večeras u Roterdamu neriješeno 2:2, u meču četvrtog kola Grupe 4 Divizije A Lige nacija.

Povela je Poljska sa 2:0 golovima Mati Kaša u 16. i Pjotra Zjelinjskog u 49. minutu.

Holandija je uspjela da stigne do izjednačenja u periodu od tri minuta. Prvo je Devi Klasen u 51. minutu smanjio rezultat, da bi konačan rezultat postavio Denzel Dumfris u 54. minutu.

U istoj grupi, Vels i Belgija su odigrali neriješeno 1:1.

Povela je Belgija golom Jurija Tilemansa u 51. minutu, da bi izjednačenje Velsu donio Brenan Džonson golom u 88. minutu.

Holandija je prva u grupi sa sedam poena, Belgija i Poljska su na drugom i trećem mjestu sa po četiri boda, dok je Vels na posljednjem četvrtom mjestu sa jednim bodom.

U narednom kolu, Holandija će dočekati Vels, dok će Poljska ugostiti Belgiju.