Bez iznenađenja u Kremoni: Inter gubio pa preokrenuo

Fudbaleri Intera nijesu dozvolili novo iznenađenje u 20. kolu Serije A. Oni su večeras nakon preokreta trijumfovali na gostovanju Kremonezeu.

Bez iznenađenja u Kremoni: Inter gubio pa preokrenuo Foto: ANSA

Inter je do pobjede u Kremoni stigao nakon preokreta, uz rezultat 1:2 (1:1).

Igrao se 11. minut kada je David Okereke primio loptu i onda iz okreta, i to van kaznenog prostora, uputio rafalan šut - a lopta se od prečke odbila u mrežu. Bio je to jedan od najljepših golova u Seriji A ove sezone.

No, domaći su se navijači radovali tek desetak minuta. Tada je Džeko odlično šutirao, a golman Kremonezea Karneseki odbio loptu - samo do Lautara, koji je sproveo u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Lautaro u 65. minutu, a Edin Džeko bio je asistent.

Ranije danas, Torino je osvojio bod na gostovanju Empoliju. Pritom su gosti gubili sve do 82. minuta, a meč je na kraju završen rezultatom 2:2 (1:0).

Rezultati: Kremoneze - Inter 1:2, Empoli - Torino 2:2, Leće - Salernitana 1:2, Bolonja - Specija 2:0, Atalanta - Sampdorija (večeras).

Sjutra: Milan - Sasuolo, Juventus - Monca, Lacio - Fiorentina, Napoli - Roma.

Ponedjeljak: Udineze - Verona.