La Liga

Barsa poražena od Granade

Fudbaleri Barselone nijesu iskoristili šansu da preuzmu lidersku poziciju na tabeli La Lige.

Barsa poražena od Granade Foto: sportski portali
Sportski portali Izvor

Katalonci su u zaostalom meču izgubili od Granade na Nou Kampu 2:1 i tako ostali izjednačeni s Realom, sa dva boda manje od vodećeg Atletika.

Poraz koji Barsu može da košta gubitka titule.

Izabranici Ronalda Kumana poveli su sredinom prvog poluvremena kada je Mesi, nakon odlične asistencije Grizmana, postigao svoj 26. gol u šampionatu.

U nastavku – potop Barse. Granada je iz dva udarca u okvir došla do preokreta i najveće pobjede u sezoni.

Mačiz je u 63. minutu izjednačio rezultat, a onda je vremešni Molina u 79. zapečatio sudbinu domaće ekipe.

Barsa u narednom kolu ide na noge Valensiji, Real dočekuje Osasunu, dok će Stefan Savić i društvo gostovati Elćeu.