Bajern trijumfovao u Bremenu, čeka se odgovor Borusije

Fudbaleri Bajerna upisali su novi trijumf u 31. kolu Bundeslige, te sada imaju četiri boda više od Borusije Dortmund, koja će svoj meč protiv Volfzburga odigrati sjutra.

Bajern trijumfovao u Bremenu, čeka se odgovor Borusije Foto: UGC

Bavarci su slavili na gostovanju Verderu u Bremenu, rezultatom 1:2 (0:0).

Bajern je od starta bio bolji i konkretniji rival, no golova nije bilo. Ipak, otpor domaćina slomljen je u 62. minutu, kada se u strijelce upisao Gnabri. Tačno 10 minuta kasnije bilo je 0:2 - asistirao je Mazraui, a pogodio Sane.

Jovetić odigrao čitav meč u pobjedi Herte, važan trijumf Lajpciga, Union se kocka sa plasmanom u LŠ
0
Jovetić odigrao čitav meč u pobjedi Herte, važan trijumf…
06.05.2023 17:34

Domaći su u 87. minutu smanjili preko Šmita, tek da ublaže poraz.

Rezultati: Herta - Štutgart 2:1, Frajburg - Lajpcig 0:1, Menhengladbah - Bohum 2:0, Hofenhajm - Ajntraht 3:1, Augzburg - Unon 1:0, Majnc - Šalke 2:3, Leverkuzen - Keln 1:2, Verder - Bajern 1:2.

Sjutra: Dortmund - Volfzburg.

Tabela: Bajern 65, Dortmund 61, Lajpcig 57, Union 56, Frajburg 56, Leverkuzen 48, Volfzburg 46, Majnc 45, Ajntraht 43, Menhengladbah 39, Keln 38, Verder 35, Augzburg 34, Hofenhajm 32, Šalke 30, Štutgart 28, Herta 25.