U Ligi šampiona večeras je nastavljena osmina finala. U jednom od derbija runde, Inter je stekao minimalnu prednost protiv Atletika, dok je Borusija Dortmund remizrala u gostima sa PSV-om.

Arnautović donio Interu gol prednosti pred revanš, Borusija ispustila vođstvo u Holandiji Foto: ANSA

Fudbaleri Intera pred svojim su navijačima upisali minimalan trijumf nad madridskim Atletikom - 1:0 (0:0).

Inter je bio konkretniji, naročito u drugom poluvremenu, tokom kojeg je više kolosalnih šansi propustio Arnautović, pri čemu je u jednoj naš Stefan Savić sjajno i hladnokrvno otklonio opasnost ispred samog gola.

Stefan Savić postao otac, a upravo je ušao u igru protiv Intera
0
Stefan Savić postao otac, a upravo je ušao u igru protiv…
20.02.2024 22:12

Ipak, Madriđani su kapitulirali u 79. minutu.

Najprije je Lautaro imao zicer, ali je Savić uklizao i onemogućio ga da bolje šutne, te je Oblak odbio loptu - no, ona je došla do Arnautovića koji je konačno pogodio večeras.

Mnogo žešću borbu gledali smo u Holandiji, gdje su PSV i Borusija Dortmund remizirali, uz rezultat 1:1 (0:1).

Malen je doveo 'milionere' u vođstvo u 24. minutu, no nijesu ga uspjeli sačuvati. Naime, u 54. minutu, nakon što je Humels oborio Tilmana, De Jong je pogodio iz penala i tako poravnao rezultat.

Inter – Atletiko Madrid 1:0

PSV – Borusija Dortmund 1:1