U 96. minutu ostao bez 110.000 funti!

LudackiTiket
P
ogodak fudbalera Donkastera Džejmsa Kopingera u 96. minutu ’oduzeo’ je preko sto hiljada funti Krisu Marfiju.

Marfi je pred početak sezone uložio 25 funti na to ko će biti šampion u pet najjačih engleskih liga. Četiri koje su do ovog vikenda bile riješene je pogodio. Ali...

Mančester Junajted šampion, Kardif šampion, Džilingem šampion, Mansfild šampion. Ostala je samo bitka Bornmuta i Donkastera za titulu u Ligi 1. Vodeće ’trešnjice’ gostovale su Tranmeru, dok je Donkaster u derbiju kola išao na noge Brentfordu.

Bornmut, na kojeg je i ’tipovao’ Marfi, odigrao je 0:0 i čekao rezultat iz Brentforda. A tamo bez golova i sudijska nadoknada od šest minuta.

A onda, šok. Vezista gostiju Kopinger postiže pogodak u bukvalno posljednjoj sekundi i Donkasteru donosi promociju u Čempionšip i ostavlja Marfija ’praznih džepova’. (B92)