Bundesliga: Ludnica u Minhenu, devet golova Bajerna!

BajernSilni
B
ajern iz Minhena je na impresivan način odradio meč 27. kola Bundeslige uoči meča Lige šampiona za Juventusom - Bavarci su savladali HSV sa 9:2!

Seriju golova započeo je Šaćiri poslije samo pet minuta igre, a četrnaest minuta kasnije asistirao je Švajnštajgeru za vođstvo od 2:0. Onda na scenu stupa fenomenalni Pizaro koji na isteku prvih pola sata igre postiže prvi od svoja četiri. Do kraja prvog poluvremena je asistirao Robenu, a zatim postigao još jedan gol za nevjerovatnih 5:0 poslije 45 minuta!

Pizaro i Roben su poslije sjajne saradnje postigli još po jedan gol, da bi u 68. minutu Pizaro svojim četvrtim golom povisio na 8:0! Bruma u 75. minutu konačno daje malo radosti i nemoćnim gostima, ali im novi udarac zadaje Riberi u 76. minutu. To je od domaćih bilo sve, a katastrofu gostiju ublažio je Vesterman u 86. minutu - 9:2!

Augzburg - Hanover 0:2 (0:0)