Futsal: Poraz Crne Gore od Mađarske

FutsalCG
F
utsal reprezentacija Crne Gore poražena je od Mađarske rezultatom 4:3 u prvom meču kvalifikacionog tunrnura za odlazak na Evropsko prvenstvo koji se igra u Italiji.

„Sokoli“ su imali vođstvo od dva gola, devet minuta prije kraja ponovo došli do gola prednosti ali su do kraja susreta Mađari uspjeli da preokrenu rezultat i dođu do pobjede.

Izabranici Sveta Ljesata odlično su ušli u meč i već u petom minutu susreta imali dva gola prednosti. Oba puta mrežu Mađara zatresao je Zoran Barović. Mađari su do odlaska na odmor uspjeli da smanje prednost preko Žolatana Drota a isti igrač je u sedmom minutu nastavka donio izjednačenje svom timu.

Devet minuta prije kraja susreta „sokoli“ su ponovo došli do gola prednosti – mreža protivnika treći put se zatresla nakon udarca Darka Ćalasana. Samo dva mintua kasnije Drot je poravnao rezultat, da bi u 34. minutu Tamaš Lodi obezbijedio pobjedu svom timu.

Naredni meč naša selekcija igra u četvrtak, 28. marta sa domaćinom turnira, selekcijom Italije. Meč počinje u 20.00 časova.

Mađarska – Crna Gora 4:3