Hodžson: Jako je teško igrati sa Crnom Gorom

HodzsonCGEng
R
oj Hodžson hvali igru Crne Gore i ističe da rezultat od 1:1 nije loš za Englesku.

''Dobili bismo utakmicu da smo igrali u drugom poluvremenu kao i u prvom. Mislim da ovo nije loš rezultat, jer je jako teško dobiti Crnu Goru'', kazao je Hodžson nakon meča.

Englezi žale za penalom u prvom poluvremenu.

''Moguće da je bio penal, ali bilo je tu i drugih prilika. Crna Gora je pokazalo da ima samopouzdanje, da ima kvalitet i nije bilo lako igrati večeras.

''Veći dio ovih utakmica igrali smo u gostima što je bilo teško, ali čekaju nas tri utakmice kod kuće, još uvijek ništa  nije gotovo.''

''Mi smo izašli na teren u drugom poluvremenu, ali nijesmo bili u stanju da kontrolišemo sredinu terenu. Mi nijesmo oslabili u drugom poluvremenu, već je Crna Gora bila ta koja je igrala odlično u nastavku i koja je diktirala tempo.''