BrazilRusija
N
a ''Stamford Bridžu'' u Londonu, reprezentacija Rusije prikazala je odličnu igru protiv favorizovanih Brazilaca, koji su ipak u samom finišu uspjeli da se spasu poraza.

Poslije remija sa Italijom, reprezentacija Brazila imala je još jednu jaku provjeru. Ovog puta rival im je bila selekcija Rusije, a meč je završen bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Bolju igru u večerašnjem meču Rusi su krunisali u 73. minutu, kada je poslije pokušaja Keržakova i Širokova, na pravom mjestu bio Fajzulin koji konačno pronalazi put do mreže Brazilaca - 1:0.

I kada se činilo da će selekcija Rusije trijumfovati u ovom meču, Brazilci u 90. minutu poslije centaršuta Marsela sa lijeve strane, preko Freda stižu do izjednačenja - 1:1.