PL: Pobjeda Čelzija, Totenhem razočarao

PremijerLiga
U
30. kolu Premijer lige Fulam je pobijedio Totenhem i to na gostovanju sa 1:0. Čelsi je savladao Vest Hem sa 2:0 uz 200. gol Frenka Lamparda u dresu "plavaca".

U malom londonskom derbiju Fulam je slavio minimalnim rezultatom, a strijelac jedinog gola, vrijednog trijumfa bio je Dimitar Berbatov u 52. minutu.

Kiks Totenhema na najbolji način iskoristio je Čelsi, pošto je Vest Hem pao na Stamford bridžu, pa su "plavci" preskočili "pijevce" i zauzeli treće mjesto na tabeli. Meč protiv "čekićara" posebno će pamtiti Frenk Lampard. Sjajni vezista je doveo Čelsi u vođstvo u 19. minutu i to mu je bio 200. gol u dresu plavaca, baš protiv ekipe u kojoj je započeo karijeru. Gostima je presudio Eden Azar u drugom poluvremenu i odličnom igrom pokazao da se vraća u odličnu formu.