Serija A: Jovetić i Ljajić pokorili Rim

JoveticLjajic
U
posljednja dva meča 28. kola Serije A Inter je na svom terenu poražen od Bolonje, a Lacio su u Rimu srušili Stevan Jovetić i Adem Ljajić.

Stevan Jovetić je u 20. minutu preciznim udarcem donio prednost Violi u Rimu da bi Adem Ljajić u 50. iz slobodnog udarca postavio konačnih 0:2! CIo meč za goste odigrao je naš Stefan Savić.

Lacijali su se danas bili bolji od gostiju iz Toskane jedino po broju dobijenih žutih kartona. U domaćem timu požutela su četvorica fudbalera dok je kod Fiorentine samo Romulo dobio javnu opomenu.

U drugom meču "neroazuri" su pokazali da se nijesu oporavili od teškog poraza u LE pošto su na svom ternu izgubili od Bolonje rezultatom 0:1! Alberto Đilardino zapečatio je sudbinu Intera u 57. minutu.

Inter i Lacio sada su pali na tabeli za po jedno mjesto a Fiorentina je četvrta sa 48 bodova, iza Milana, Napolija i Juventusa.

Atalanta - Peskara 2:1 (1:1)