Primera: Remi u San Sebastijanu, Malaga i Atletiko razočarali

PrimeraLogo1
U
26. kolu Primere Malaga i Atletiko Madrid su razočarali odigravši meč bez golova, dok su u San Sebastijanu Sosijedad i Betis priredili pravu goleadu i još jedan remi - 3:3.

Publika u Andaluziji je očekivala dobar fudbal i zanimljiv meč, sa jedne strane su prijetili Isko i saigrači, sa druge je Radamel Falkao predvodio "jorgandžije", ali su golovi izostali. Daleko uzbudljivije bilo je uveče u San Sebastijanu, đe su fudbaleri Sosijedada i Betisa režirali pravi triler.

Gosti iz Sevilje imali su cio plijen u džepu, pošto su vodili 2:0 na startu drugog poluvremena, ali su im mrežu onda zatresli Vela, Martinez i Ćabi Prijeto za samo 11 minuta. Euforija na tribinama stišala se u 66. minutu kada je Pabon drugim golom donio bod Betisu, koji je od viđenog pobjednika na kraju izbjegao poraz.