Serija A: Bez pobjednika u derbiju Milana

ElSaravi55
N
ije bilo pobjednika u 180. Derbiju dela Madonina u Seriji A - Milan i Inter odigrali su neriješeno 1:1 prvi put poslije 2004. godine.

U 21. minutu Boateng je prihvatio loptu i sjajno je proslijedio između dva igrača do El Šaravija, a popularni "Faraon" je u maniru pravog špica poslao "bubamaru" iznad glave Handanovića pod prečku. Baloteli je imao još dvije odlične prilike, ali je ostalo 1:0. U nastavku, u 69. minutu Šeloto je ušao u igru umjesto Kambijasa. Argentinac se brzo odužio Stramaćoniju, pošto je 120 sekundi po ulasku u igru pogodio mrežu Abijatija i spriječio poraz Intera.

Inter - Milan 1:1 (0:1)

Žuti kartoni: Žuan, Ranokija - Mekses, Muntari, Montolivo, Zapata

Inter: Handanović, Zaneti, Ranokija, Žuan, Nagatomo (od 77. Kivu), Gargano, Kambijaso (od 69. Šeloto), Alvarez (od 74. Kuzmanović), Guarin, Kasano, Palasio.

Milan: Abijati, Abate, Zapata, Mekses, De Šiljo, Muntari (od 90. Ambrozini), Montolivo, Noćerino, Boateng (od 81. Nijang), El Šaravi (od 87. Krkić), Baloteli.

Palermo - Đenova 0:0