LE: Rubin nadigrao šampiona, sjajni Bejl, goleada u Menhengladbahu

BejllTotenhem
Odlično veče ruskih klubova u šesnaestini finala Liga Evrope je potvrdio Rubin pobijedivši u Madridu branioca trofeja, ekipu Atletika 2:0.

"Jorgandžijama" nije pomoglo ni to što su cijelo drugo poluvrijeme imali igrača više. U porazu lionskog Olimpika od Totenhemom 2:1 junak večeri bio je dvostruki strijelac Geret Bejl. Vrlo uzbudljivo je bilo u Menhengladbahu đe je gostovao Lacio koji je u drugom poluvremenu uspio da preokrene vođstvo Borusije. Rimljani ubrzo potom ostaju sa desetoricom na terenu, domaćin promašuje penal, ali u finišu ipak stiže do preokreta. Lacijali nijesu klonuli pa su u dodatnom vremenu iapk uspjeli da postignu gol i izbjegnu poraz. U ne baš zanimljivom duelu Interu su golovi Palasija donijeli pobjedu protiv Kluža, a lijepu prednost za revanš napravio je i Bazel u susretu sa Dnjeprom.

Anži - Hanover 3:1 (1:1)