Petarda Lacija, remi Milana

Lacio nije samo na pragu Lige šampione, već i u trci za Skudeto. Tim iz Rima igra sjajan fudbal, a da je u dobroj formi potvrdio je i ubjedljivom pobjedom protiv Spala od 5:1, u 22. kolu Serije A.
Sportski portali Izvor

Ćiro Imobile ne dozvoljava Juventusu da se opusti na vrhu tabele. Napadač Lacija postigao je dva gola, ukupno 25 u prvenstvu, a dvostruki srijelac na Olimpiku bio je i Kaisedo.

Domaćin je završio posao po poluvremena kada je poveo sa 4:0, dok je u nastavku pogodio i Adekanje. Počasni gol za goste dao je Misorili.

Juventus je bio siguran protiv Fiorentine (3:0). ,,Staru damu“ su do trijumfa predvodili Ronaldo, koji je dva puta pogađao mrežu iz penala, kao i De Liht u prvom minutu sudijske nadoknade.

Navijače je razočarao Milan koji je na San Siru odigrao samo 1:1 sa Veronom. Remi je viđen i u meču između Atalante i Đenove - 2:2.