Sutjeska zaustavljena na Starom aerodromu

Fudbaleri OFK Titograda i Sutjeske igrali su danas u podgoričkom naselju Stari aerodrom neriješeno 1:1, u utakmici 19. kola Telekom Prve crnogorske lige.
Sutjeska zaustavljena na Starom aerodromu Foto: Screenshot

Domaćin je poveo golom Marka Miličkovića u 28. minutu.

Bod zvaničnom šampionu donio je Stefan Nikolić u 76. minutu.

Pobjede u ovom kolu ostvarili su fudbaleri Grblja i Koma.

Grbalj je u Radanovićima pobijedio Iskru iz Danilovgrada 3:1 i prekinuo seriju od 15 prvenstvenih utakmica bez pobjede.

Posljednjeplasirani tim na tabeli do druge pobjede ove sezone vodili su Boban Đorđević u 11, Aleksandar Macanović u 39. i Dejan Račić u 72. minutu.

Jedini pogodak za Iskru, koja je uzpisala treći uzastopni poraz, postigao je Ivan Vuković u 68. minutu.

Iznenađenje je priredio i Kom, koji je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Zetu 1:0 i prekinuo seriju od deset uzastopnih mečeva bez pobjede.

Odlučujući pogodak za četvrti trijumf Koma postigao je Žarko Popović u 52. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Podgorice, koji je završen 1:1.

Podgorica je povela golom Anđelka Jovanovića u 10. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Boris Kopitović u 28. minutu.