Nadrealne scene: VAR poništio tri gola istom igraču! (Foto, Video)

Njemačkom fudbaleru Mariju Gomezu desio se nevjerovatan peh – poništena su mu tri gola na jednoj utakmici.
Sportski portaliIzvor

Gomez je, nastupajući za Štutgart u "Cvajti", postigao het-trik, ali poništenih golova – sve zbog VAR tehnologije.

Njegova ekipa gostovala je Sandhauzenu i poražena je rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo u 1. minutu kada je pogodio Buhaduz, a u 10' Gomez je pogodio za 1:0. Ipak, VAR je rekao – milimetarski ofsajd.

var-1

Isti igrač povećao je na 2:0 u 24. minutu utakmice, a onda je na scenu opet stupio gomez.

Postigao je prelujep pogodak "makazicama", ali je VAR opet imao šta da kaže. Ponovo ofsajd, ponovo milimetarski.

var-2

Kod trećeg pogotka Gomez nije ni pomislio da krene da slavi, već je odmah pogledao u sudiju. Kao i u prethodna dva navarta, minimalni ofsajd Gomeza utvrđen korišćenjem VAR-a i treći poništen pogodak.

var-3

Štutgart je sa bujele tačke došao do gola koji nije poništen, ali je to bilo dovoljno samo da se ublaži poraz.

"Bio sam prijateljski nastrojen (prema VAR-u) jer bi trebalo da je pravedan, ali je za nas napadače to katastrofa. Taj sistem, takav kakav je trenutno, je veliko sr*nje", izjavio je 34-godišnji Njemac.