Galatasaraj u 92. minutu ostao bez pobjede, siguran trijumf Bajera

Ekipa Galatasaraja ostala je bez pobjede protiv Klub Briža u meču 5. kola grupne faze Lige prvaka nakon što su u 92. minutu primili pogodak, dok je u drugom meču od 18:55 sati Bajer slavio kao gost protiv Lokomotive u Moskvi sa 2:0.
Sportski portali/Portal Analitika Izvor

Galatasaraj je u vodjstvo stigao u 11. minutu kada je Bujuk sjajno primio loptu u kaznenom prostoru gostiju, oslobodio se svojih čuvara i onda efektnim udarcem pogodio za 1:0 i veliko slavlje navijača na Türk Telekom stadionu u Istanbulu.

Do poluvremena su domaći zadržali vodjstvo, a u drugom poluvremenu gosti iz Belgije su igrali puno bolje i konstantno su vršili pritisak prema golu turske ekipe.

Nakon što su propustili nekoliko šansi, u 92. minutu ipak stižu do izjednačenja, a gol za veliko slavlje postigao je Diata.