Brajton lak plijen za "đavole"

Fudbaleri Mančester junajteda slavili su na svom stadionu protiv Brajtona rezultatom 3:1 (2:0).
The Star Online
Sportski portali Izvor

Igrao se 17. minut kada su stigli do prednosti, Marsijal je dodao loptu do Pereire u kaznenom prostoru rivala, Brazilac je uputio udarac, lopta je zakačila jednog od defanzivaca Brajtona i prevarila Rajana za 1:0.

Samo dva minuta kasnije "Đavoli" dolaze i do drugog pogotka, nakon gužve u kaznenom prostoru loptu je pored svog golmana u mrežu ugurao Dejvi Preper.

Sa 2:0 se otišlo na odmor, a Brajton je uspio da se vrati rezultatski u meč u 64. minutu, sjajan skok Danka nakon kornera koji je izveo Gros i efektan pogodak štopera "Galebova" za 2:1.

Ipak, nije dugo trajala radost gostiju, akcija Junajteda praktično sa centra, Marsijal pronalazi Rašfroda, koji loptu šalje pod prečku za 3:1.

Junajted je sada sedmi sa devet bodova manje od mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.