Nove čarolije Lionela Mesija (VIDEO)

Šestostruki osvajač "Zlatne lopte" Lionel Mesi još jednom je pokazao kakav je majstor.

Napadač Barselone je u susretu 12. kola Primere protiv Selte pokazao vanserijsku klasu postigavši het-trik za 48 minuta igre.

Mesi je Barseloni donio prednost iz penala u 23. minutu, da bi u 41. zaradio neopravdano žuti karton jer je prije stigao do lopte od protivničkog igrača.

Sudija je dosudio faul, a Selta je golom iz Lukasa Olaza iz slobodnog udarca izjednačila.

Uslijedila je magija, prvo je Mesi u nadoknadi prvog poluvremena iz slobodnog udarca postigao gol za 2:1, a u trećem minutu drugog poluvremena, takođe iz slobodnog udarca još jednom je zatresao mrežu.

Kao iz penala, to izgleda tako jednostavno kad to radi Lionel Mesi.

Konačan rezultat postavio je Serđi Buskets u 85. minutu prvim golom u sezoni.

Ekipa Ernestea Valverdea trijumfom je ostala na prvoj poziciji tabele sa 25 bodova, koliko ima i madridski Real. Tim iz Viga je 19. sa devet poena.