Palas šesta žrtva zaredom Lampardovog Čelsija (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija pobijedili su Kristal Palas rezultatom 2:0 na domaćem terenu, u 12. kolu Premijer lige.

Čelsi je nastavio sa dobrim rezultatima u prvenstvu i zabilježio šestu pobjedu u nizu, dok je Palas četvrti meč zaredom ostao bez tri boda.

Domaćin je u prvom poluvremenu imao nekoliko dobrih prilika, ali se Palas dobro branio ne pokušavajući da napadne.

Tim Frenka Lamparda je u 52. minutu uspio da probije odbranu gostiju poslije fenomenalnog pasa Vilijana, koji je Ejbrahamu ostavio lak zadatak pred golom protivnika.

"Plavci" su nastavili da napadaju ne dopuštajući rivalu da se opusti ni u jednom trenutku. Prilike su se ređale, ali gola nije bilo, sve do 79. minuta.

Poslije dosta konfuzije u kaznenom prostoru Palasa lopta se odbila do Pulišića, a Amerikanac u je smestio u mrežu za konačnih 2:0.