Liverpul u nadoknadi srušio Vilu, Siti u finišu do pobjede

Fudbaleri Liverpula savladali su Aston Vilu sa 2:1 kao gosti u 11. kolu Premijer lige.
Sportski portali Izvor

Vodila je Vila golom Trezegea u 21. minutu susreta, ali je izjednačenje Redsima donio Endrju Robertson u 87. minutu.

Sva tri boda četi Jirgena Klopa donio je Sadio Mane u 94. minutu.

Mančester siti je pred svojim navijačima nakon preokreta savladao Sautempton sa 2:1.

Vodili su gosti od 13. minuta golom Vorda-Prouza, ali je izjednačenje Sitiju obezbijedio Serhio Aguero u 70. minutu. Do sva tri boda "Građani" su došli u 87. minutu, a strijelac je bio Kajl Voker.

Ni Arsenal nije stigao do pobjede iako je dugo vremena vodio protiv Vulverhemptona golom Pjera Emerika Obamejanga. Bod gostima donio je Himenez u finišu susreta.

Liverpul je lider na tabeli sa 31 bodom, a Siti sada ima šest manje. Lester i Čelsi imaju po 20, ali i utakmicu manje.