Budućnost slavila nakon preokreta!

Budućnost je na DG areni savladala novog prvoligaša Podgoricu sa 3:1 nakon preokreta. Vodili su domaći golom Šalete Kordića u 58. minutu, ali su preokret ekipi Budućnosti donijeli Stefan Milić u 73. i Dejan Zarubica golovima u 82. i 91. minutu.

Kom je na Zlatici savladao OFK Petrovac u goleadi sa 3:2. Vodili su domaći golom Gardaševića u 12. minutu, ali je preokret gostima donio Kalezić golovima u 33. i 65. minutu. Ipak, domači do poravnanja, ali i pobjede dolaze golovima Vujovića u 78. i 83. minutu, a oba gola su postignuta sa penala.

Grbalj je savladao Rudar sa 3:1 u meču koji se odigrao u Beranama. Vodili su Grbljani od 59. minuta golom Petrovića, ali su poravnali Pljevljaci preko Vukovića dva minuta kasnije. Vođstvo Grblju obezbijedio je Kordić u 78. minutu, akonačan rezultat postavio je

Meč između Iskre i Titograda završen je bez pogodaka.

Juče je odigran meč između Zete i Sutjeske koji je takođe završen bez pogodaka.

Podgorica - Budućnost 1:2 (Kordić 58 - Milić 73, Zarubica 82.)

Iskra - Titograd 0:0

Kom - OFK Petrovac 3:2 (Gardašević 12, Vujović 78, 83 (oba penala) - Kalezić 33, 65.)

Rudar - Grbalj 1:3 (Vuković 61 - Petrović 59, V. Kordić 78.)