Marketing

Otvoren je novi tržni centar na Žabljaku - Aroma Centar

Danas je kompanija „Napredak“ AD – Kotor  otvorila vrata novog tržnog centra na Žabljaku. „Aroma Centar“ se prostire na 2100 metara kvadratnih, od čega je oko 1500 aktivne korisne površine. Objekat je savremeno opremljen, što će omogućiti posjetiocima da uživaju u raznim sadržajima koje nudi ovaj tržni centar.
Otvoren je novi tržni centar na Žabljaku -  Aroma Centar
Portal Analitika
Portal AnalitikaAutor
"Napredak" AD KotorIzvor

Arhitektura objekta podsjeća na vrhove Durmitora, te se konstrukcijom  i svojim izgledom savršeno uklapa u planinski ambijent.

U prisustvu velikog broja gostiju i posjetilaca, tržni centar je svečano otvorio Predsjednik Opštine Žabljak, Veselin Vukićević koji je tom prilikom izjavio: Ovo je za nas izuzetno značajan dan, dan kad u naš grad stiže renomirani trgovinski brend. To je još jedan dokaz da je Opština Žabljak stvorila preduslove za razvoj preduzetništva i privlačenje investicija.

aroma-zabljak-2

Od samog začetka ideje o otvaranju Aroma centra, imali smo izuzetnu saradnju sa kompanijama Napredak AD i Domaća trgovina. Opština je angažovala sve svoje kapacitete, kako bi izašli u susret investitoru, a Žabljak dobio ono što danas vidimo-savremeni, multifunkcionalni objekat, koji dodatno obogaćuje sveukupnu ponudu našeg grada.

Otvaranje ovog objekta je na fonu strateškog opredjeljenja lokalne uprave, a to je otvaranje novih radnih mjesta i zadržavanje ljudi na Žabljaku. Ova investicija, kao i brojne druge koje se realizuju i koje će se tek realizovati, daju nam osnovu za realan optimizam da će ne samo Žabljačani ostajati ovdje, već da će ljudi iz drugih sredina dolaziti u naš grad, i ovdje nalaziti svoje uhljebljenje.“

aroma-zabljak-3

„Otvaranje Aroma Centra“ je izuzetno važno za našu kompaniju u dijelu razvoja poslovanja  i unapređenja turističke ponude u Crnoj Gori. Izgradnja tržnog centra vrijednog 1.5 miliona eura je počela prije godinu dana, a zajedno sa našim partnerima, koji su ujedno i zakupci, ukupna vrijednost investicije iznosi preko 2 miliona eura. Veoma je značajno naglasiti  da je  u centru zaposlenje našlo 66 ljudi. Tokom izgradnje i realizacije ove investicije, kompaniji su veliku podršku pružili i predstavnici Opštine Žabljak, što je dokaz da uz uzajamnu podršku i razumijevanje zajedno možemo doprinijeti razvoju turističke ponude ovog kraja.“ - saopštio je Vladan Radević, predstavnik iz kompanije Napredak – AD Kotor.

On je dodao da se u sklopu objekta, na 550 metara kvadratnih prodajnog prostora nalazi Aroma market koji potrošačima nudi veoma širok izbor kvalitetnih proizvoda. Pored marketa, tu je i restoran Al Forno, koji će svojim lijepim i toplim ambijentom upotpuniti turističku ponudu na Žabljaku. Za sve one koji vole aktivni odmor i sport, tu je „Sport Vision“ sa prepoznatljivim kvalitetom sportske opreme, a u narednom periodu biće otvorena i apoteka „Medicor“. 

aroma-zabljak-5

Ovim povodom, kao društveno odgovorna kompanija, Napredak AD, će za osnovce u dvije žabljačke škole obezbijediti školski pribor u vrijednosti od 5000 eura za narednu školsku godinu.

Vrata  „Aroma Centra“  za sve posjetioce biće otvorena svakog dana od 7h do 23 h.

 

Portal Analitika