Sutjeska je šampion Crne Gore!

Fudbaleri Sutjeske prvaci su Crne Gore. Izabranici Peca Rakojevića upisali su trijumf protiv Grblja 2-0 u pretposljednjem kolu T1.CFL i odbranili titulu.

Sutjeska je do pobjede došla golovima Marušića u drugom i Markovića u 68. minutu čime su Nikšićani stekli šest bodova prednosti u odnosu na Budućnost.

Budućnost je u Pljevljima remizirala sa Rudarom 2:2.

Povela je Budućnost golom Boljevića od 21. minut. Poravnao je Zečević u 52, a samo minut kasnije Budućnost je vratila prednost golom Stoiljkovića.

Konačnih 2:2 postavio je Vuković u 72. minutu.

Zeta je nadigrala Mornar na terenu FSCG sa 3:0 golovima Krstovića, Sekulića i Vukčevića.

OFK Titograd je kao gost pobijedio Lovćen sa 3:1. Golove za OFK Titograd postigli su Pavićević, Brnović i Sekulić, dok je strijelac za Cetinjane bio Đurović.

Iskra je sa 4:0 bila bolja od Petrovca u gostima. Strijelci za Danilovgrađane bili su Drinčić, Rogošić, Pejović i Nikač.