Torino "sapleo" Milan

Fudbaleri Milana doživjeli su poraz na gostovanju Torinu rezultatom 2:0 u veoma bitnom meču 34. kola Serije A.
Photo by Valerio Pennicino/Getty Images
Sportski portali Izvor

Milan ni peti meč zaredom nije uspio da dobije, te je sebi zakomplikovao šanse za plasman u Ligu šampiona, a možda i Ligu Evrope.

Torino se pobjedom izjednačio sa "rosonerima" i Atalantom na tabeli, sa po 56 bodova i zauzeo petu poziciju.

Poslije prvog poluvremena u kom nije bilo golova, u nastavku se sve srušilo za tim Đenara Gatuza.

Torino je poveo u 58. minutu, kada je loptu na bijelu tačku namjestio Andrea Beloti.

Prednost je duplirana već 12 minuta kasnije, a strijelac tog pogotka bio je Berenguer.

Dodatne probleme svojoj ekipi napravio je Alesio Romanjoli. Štoper gostiju je u 77. minutu dobio žuti karton, a pet minuta kasnije uspio je da sebi obezbijedi ranije tuširanje.

Ekipa Milana je u ovom meču, uz crveni karton, uspjela da dobije i šest žutih.