Everton ispratio Junajted sa četiri gola u mreži

Fudbaleri Mančester junajteda doživjeli su ubjedljiv poraz u okviru 35. kola Premijer lige. Everton je na svom "Gudison parku" dočekao Mančester junajted i ispratio ga sa četiri gola u mreži, 4:0.
Izvor

U 13. minutu Ričarlison makazicama efektno trese mrežu Junajteda za 1:0.

Samo 15 minuta kasnije, Gilfi Sigurdson se namjestio na udarac na oko 20 metara od gola Davida De Hee, uputio je sjajan udarac u bliži ugao, Španac nije uspio da interveniše.

Igrao se 56. minut, korner za Everton, odbrana Mančestera izbija loptu na ivicu kaznenog prostora, tamo se našao Lukas Dinj, koji hvata strašan volej i šalje loptu u mrežu Davida De Hee za 3:0.

Nisu se oporavili od novog šoka gosti, Sigurson je prelijepo proigrao Tija Volkota, a bivši igrač Arsenala pronalazi put do mreže "Đavola" za čak 4:0.

Težak poraz za Junajted, koji je u krizi, ostaju na 64 boda nakon 34 odigrana susreta, imaju dva manje od Čelsija i tri od Totenhema, ali i dva od Arsenala, koji pritom ima utakmicu manje.