Inter siguran protiv "davljenika" pred ključni meč za LŠ

Fudbaleri Intera očekivano su savladali Frosinone 3:1, na gostovanju u 32. kolu Serije A.

"Nerazuri" su se trećom pobjedom u posljednjih pet kola učvrstili na trećoj poziciji koja vodi u Ligu šampiona.

Inter je na Benito Stripe stadionu u vođstvo doveo Rađa Naingolan u 19. minutu, na asistenciju Damborzija.

Desetak minuta prije poluvremena "Nerazuri" su duplirali vođstvo pogotkom Ivana Perišića iz penala.

Pola sata prije kraja Kasata smanjuje rezultat i vraća neizvjesnost u meč, ali sve nedoumice otklanja Matijas Vesino u nadoknadi vremena poslije dodavanja Maura Ikardija.

Inter u sljedećem kolu dočekuje Romu u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u LŠ.

Frosinone je sve dalje od opstanka u Kalću, zaostaje osam bodova za najbližim timom iz sigurne sezone, a uoči nezgodnog gostovanja u Kaljariju narednog vikenda.