Poništen gol, tuča i podjela bodova u 159. vječitom derbiju

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su bez pobjednika 1:1, u 24. kolu Superlige Srbije.

Gosti iz Humske prvi su došli do zvaničnog gola, jer je šampionu Srbije u 23. minutu poništen gol.

Ben je postigao pogodak, međutim arbitri su ga poništili. Na usporenom snimku čini se da su sudije pogriješile i da je Zvezda oštećena.

Bilo kako bilo, utakmica je nastavljena, a Partizan je u 37. minutu došao do prednosti. Odbrana domaćina loše je reagovala, Borjan je loptom napucao Nikolića, koji je postigao gol.

Do kraja poluvremena nije bilo promjene na semaforu.

Na startu drugog perioda igre trener Vladan Milojević napravio je ključnu izmjenu - Milan Pavkov zamijenio je Veljka Simića.

vjeciti

Nijesu crveno-bijeli igrali ništa bolje nego u prvih 45 minuta, međutim uspjeli su da dođu do izjednačenja.

Naizgled bezopasnu situaciju Pavkov je pretvorio u gol - od stative u malu mrežu.

Nemile scene na terenu su viđene u samom finišu utakmice kada je Nikolić laktom dočekao Filipa Stojkovića, što mu Čaušić nije oprostio.

Ušao je odmah u žuču raspravu, osjetio nedugo zatim i šaku na vratu, jer je i Nikolić krenuo na njega, pa se stvorila velika gužva.

Strasti su smirile poslije oko dva minuta... Žuti kartoni za Uroševića, Nikolića i Stojkovića... i do kraja meča mreže su mirovale.