Medicinari pobjedili policajce, lider u pobjedničkom ritmu

Nastavljena je borba za osvajanje glavnog grada, a poslije devet odigranih kola više nema nedodirljivih!

KBC je pobijedio Upravu policije rezultatom 6:3 i tako se pobrinuo da policajci, koji do sada jedini nijesu znali za neuspjeh, osjete gorčinu poraza.

Milić Rosić jedan je od najzaslužnijh za pobjedu „medicinara“, postigao je tri gola i zajedno sa saigračima stigao do pete pobjede i sredine tabele.

Lider je nastavio u pobjedničkom ritmu – Bar Kod pobijedio je Upravu za imovinu 6:5.

Prvoplasirana ekipa odigrala je odlično prvo poluvrijeme, nakon 20 minuta imala je velikih 4:1, Uprava za imovinu je bila bolja u nastavku, ali nije mogla više od poraza minimalnom razlikom.

Ostale ekipe koje stanuju u gornjem dijelu tabele nijesu dozvolile iznenađenja – Tržnice i pijace pobijedile su Namos 4:3, Komunalna inspekcija bila je ubjedljiva protiv Puteva sa 10:3, a DMD Delta je u drugom poluvremenu srušila Sportske novinare sa, na kraju, velikih 11:5.

Poreska uprava je neočekivano lako riješila pitanje pobjednika u duelu sa Guliver travelom (7:2), iznenađenje je trijumf Montecarga nad Agencijom za stanovanje (8:5), a bodove su podijelili Deponija i Čistoća – bilo je 4:4!(na fotografiji su ekipe „Putevi“ i „Komunalna inspekcija“)