Spars iznenadio Nikšićane

Košarkaši Sutjeske poraženi su na svom parketu od Sparsa 67:74 u devetom kolu Druge ABA lige.

Nakon poluvremena, poslije kojeg je na semaforu pisalo 34:34, uslijedio je pad u igri ekipe Zorana Glomazića.

Sarajlije su odigrale odlično treću četvrtinu i taj dio igre riješile u svoju korist 20:10.

Upravo je u tim trenucima prelomljena utakmica, jer su gosti do kraja iskontrolisali rezultat i došli do trijumfa.

Spasojević je sa 23 poena bio najefikasniji kod Nikšićana, 13 je dodao Hadžibegović, a 10 Lalović.

Izostao je pravi učinak reprezentativca Pavlićevića, koji je ubacio za njega skromnih devet poena, uz veoma slabih 3/14 iz igre.

Sa druge strane 17 poena postigao je Protić.

Sutjeska je upisala peti poraz, uz četiri pobjede u regionalnom takmičenju ove sezone.