Barsa u krizi, treći meč zaredom bez pobjede

Fudbaleri Barselone još jednom su razočarali svoje navijače. Oni ni u trećem uzastopnom meču u La Ligi nisu uspjeli da ostvare pobjedu.
Sport klubIzvor

Katalonci su na Kamp Nou odigrali neriješeno 1:1 sa Atletik Bilbaom i poslije remija sa Đironom i senzacionalnog poraza od Leganesa nastavili sa blijedim partijama.

Barselona je i dalje lider sa 14 bodova, Real Madrida ima jedan manje, Atletiko Madrid, Alaves i Espanjol po 11, ali situacija bi mogla da se promijeni poslije večerašnjeg velikog derbija Madrida.

Gosti su poveli u 41. minutu poslije centaršuta Susaete, a De Markos je savladao Ter Štegena. Domaćin je zaigrao bolje u nastavku, ulazak Lionela Mesija u igru u 55. minutu popravio je igru aktuelnog šampiona.

Kutinjo je pogodio prečku u 62. minutu, Mesi je u 75. pogodio stativu (šesti put ove sezone), a domaćin je ipak izbjegao poraz nakon što je u 84. minutu Munir postigao gol poslije asistencije Mesija.

U 91. minutu Rakitić je poslije dodavanja Mesija imao šansu, ali je ostalo 1:1.

Bilbao je propustio priliku da dođe do pobjede u Barseloni poslije 17 godina.