Đirona prekinula Barselonin niz

Fudbaleri Barselone odigrali su večeras na svom terenu neriješeno sa Đironom 2:2, u utakmici petog kola španske lige i prekinuli niz od četiri pobjede.

Barselona je povela u 19. minutu golom Lionela Mesija, a rezultat je preokrenuo Kristijan Stuani, koji je postigao golove u 45. i 51. minutu.

Bod Barseloni obezbijedio je Đerar Pike u 63. minutu.

Barselona je od 35. minuta igrala sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Kleman Langle.

Barselona je pokvarila maksimalni učinak, ali je i dalje prva na tabeli sa 13 bodova, koliko ima i drugoplasirani Real Madrid.

Đirona je treću uzastopnu utakmicu bez poraza, zauzima šesto mjesto na tabeli sa osam bodova.

U ostalim utakmicama Betis i Atletik Bilbao odigrali su neriješeno 2:2, a Viljareal i Valensija 0:0.