Zeta šokirala šampiona, četiri pobjede gostiju

Sutjeska, koja brani titulu doživjela je poraz, dok su fudbaleri OFK Titograda i Budućnosti ostvarili pobjede u sedmom kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Sutjeska je u Nikšiću poražena od Zete 1:0 i upisala drugi poraz ove sezone.

Odlučujući pogodak, za prvi trijumf ove sezone, postigao je Nikola Krstović u 80. minutu.

Lider šampionata, OFK Titograd pobijedio je u Tuzima ekipu Mornara 1:0.

Jedini pogodaak postigaao je Marko Pavićević u 18. minutu.

Minimalnu pobjedu ostvarila je i Budućnost, koja je u Radanovićima savladala Grbalj 1:0.

Pobjednika je odlučio Igor Ivanović u 54. minutu.

Seriju dobrih rezultata nastavila je Iskra pobjedom u Kotoru protiv Lovćena 2:0.

Ekipu iz Danilovgrada do četvrte pobjede ove sezone vodili su Stefan Milošević u 55. i Nikola Zvrko u 74. minutu.

Čast domaćina u ovom kolu sačuvao je

Petrovac, koji je pred svojim navijačima pobijedio Rudar 3:1.

Petrovački tim do treće pobjede ove sezone došao je golovia Nenada Vujovića u 4, Zorana Mikijelja u 65. i Marko Kažić u 80. mintu.

Jedini pogodak za Rudar postigao je Armin Bošnjak u 48. minutu.

OFK Titograd je zadržao čelnu pozciju na tabeli sa 17 bodova.

Budućnost je druga sa 14, trećeplasirana Iskra osvojila je 13, dok je četvrti Petrovac sa 11 bodova.

U narednom kolu, u srijedu, sastaće se: Budućnost - Rudar, Iskra - Petrovac, OFK Titograd - Lovćen, Zeta - Mornar i Grbalj - Sutjeska.