Remi Sutjeske, Budućnost napokon slavila pod Goricom

Fudbaleri novog šampiona, Sutjeske igrali su danas u Nikšiću protiv Grblja neriješeno 1:1, u utakmici 33. kola Telekom Prve crnogorske lige.
MinaIzvor

Ekipa iz Radanovića povela je golom Dragana Grivića u 50. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Branislav Janković u 80. minutu.

Budućnost je u Podgorici pobijedila Dečić 3:1, golovima Slavka Damjanovića u 10. i Ilije Tučevića u 35. i 42. minutu.

Jedini pogodak za Dečić postigao je Radivoje Golubović u 60. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Iskre i Mladosti, koji su u Danilovgradu igrali 1:1.

Domaćin je poveo golom Željka Krstovića u 3. minutu.

Konačan rezultat, tri minuta kasnije, postavio je Vojin Pavlović.

Pobjede u ovom kolu ostvarili su i fudbaleri Zete i Rudara.

Zeta je u Golobovcima savladala Petrovac 3:1, golovima Nikole Krstovića u 9, Pjetera Ljujđuraja u 64. i Aldina Adžovića u 90. minutu.

Jedini pogodak za Petrovac postigao je Benjamin Kacić u 69. minutu iz jedanaesterca.

Rudar je kao gost slavio protiv Kom Eurozoksa 2:0, golovima Filipa Mitrovića u 6. i Armina Bošnjaka u 50. minutu.

Sutjeska je, poslije 33. kola, vodeća na tabeli sa 73 boda i ima 19 višeod drugoplasirane Budućnosti.

Mladost je osvojila 50, Zeta 45, a po bod manje GRbalj i Rudar.